ZOOEKSPO 2014

zooekspo_2014_logo

Starptautiskas profesionālās suņu un kaķu izstādes, plaša visdažādāko mājdzīvnieku un eksotisko dzīvnieku ekspozīcija, aizraujoša izklaidējošo pasākumu programma, kā arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija – tas viss būs starptautiskajā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādē “Zooekspo 2014”, kas 22. un 23. novembrī notiks Ķīpsalā.

Izstādes sponsors:

royal_canin_logo

KONKURSS no Royal Canin!

LIELI UN MAZI TITULĒTI SUŅI

zooekspo_2014_suni

Izstādes sponsors:

royal_canin_logo

Starptautiskajā suņu izstādē Ķīpsalā divās dienās varēs redzēt vairāk nekā 2000 suņu, kuri pārstāvēs turpat 200 šķirnes. Viņu vidū būs arī Bergāmo aitusuns, Maremmas-Abruco aitusuns, Lapzemes ganusuns, slugi – retas suņu šķirnes, kuras mūsu valstī nav reģistrētas un, labākajā gadījumā, kā liels retums redzamas tikai izstādēs Ķīpsalā. Šos un visus citus suņus ringos vērtēs eksperti no 8 valstīm – Austrijas, Polijas, Krievijas, Moldovas, Spānijas, Zviedrijas, Slovākijas un Beļģijas.

Paralēli suņu novērtēšanai ringos apmeklētāji varēs sekot līdzi Starptautiskajām paklausības sacensībām – vērot gudrus suņus, kuri demonstrēs apgūtās zinības suņu treniņos, gan arī skatīties atraktīvas šķirņu prezentācijas. Ārpusē pie Ķīpsalas izstāžu centra interesentiem būs iespēja pavizināties pat suņu pajūgā, jo izstādē savu māku demonstrēs kamanu suņi un kamanu vilcēji. Katras izstādes dienas noslēgumā – gan hendleru – suņu demonstrētāju, gan audzētavu, gan kucēnu konkursi un sacensības, bet svētdienas vakarā tiks noskaidrots labākais, skaistākais un izcilākais no visiem suņiem. Kaut arī uz pjedestāla būs trīs suņi, tikai viens no viņiem būs Best of Best jeb labākais no labākajiem.

Kucēnu tirdzniecība izstādē gan nav atļauta, tā vietā ikvienam būs iespējams aprunāties ar šķirņu speciālistiem 30 kinoloģisko klubu stendos, saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, uzzināt par esošajiem vai gaidāmajiem metieniem.

Suņu sacensības (ringu sadalījums)

22. novembris (PDF)
23. novembris (PDF)

PŪKAINI UN BEZSPALVAINI KAĶU IZSTĀDES SKAISTUĻIPŪKAINI UN BEZSPALVAINI KAĶU IZSTĀDES SKAISTUĻI

zooekspo_2014_kaki

Izstādes sponsors:

royal_canin_logo

Starptautiskā kaķu izstāde divās dienās pulcēs aptuveni 400 četrkājainus dalībniekus no kaimiņvalstīm Igaunijas un Lietuvas, kā arī Polijas un Baltkrievijas, tomēr viskuplāk pārstāvēti būs pašmāju minkas ar lepniem ciltsdokumentiem vismaz četrās paaudzēs. Apmeklētājiem būs iespēja vērot pūkainos un krāšņos Persijas un britu garspalvainos kaķus. Mazliet mazāk spalvu, toties dižāki augumā būs izstādē pārstāvētie Norvēģijas meža kaķi, Menas jenotveidīgie un Sibīrijas kaķi. „Nevienu apmeklētāju vienaldzīgu neatstās pievilcīgais Hailendas nokareno ausu un Hailendas stāvausu kaķa ģīmītis, kas tik ļoti atgādina lāčuku vai pūčuku,” ir pārleicināta Vija Klučniece. Izstādē plaši pārstāvētas būs arī īsspalvaino kaķu šķirnes: britu, skotu nokareno ausu, skotu stāvausu, Abesīnijas, Burmas, Devonas un Kornvolas reksi. Būs arī pavisam plikiņie Donas un Kanādas sfinksi, kas vienaldzīgu neatstāj nevienu.

Abās izstādes dienās būs specializēti ringi, kuru aktivitātes vadīs un par kaķu šķirnēm pastāstīs eksperti no Krievijas, Beļģijas, Zviedrijas un Polijas. Abās dienās būs arī specializētās izstādes, kurās sacentīsies kaķi, kuru kažociņš klāts ar zīmējumu un degungals noteikti ir ķieģeļu sarkans, gan pusgarspalvainie kaķi. Tāpat izstādē sacentīsies kaķi, kuru kažociņš klāts ar zīmējumu un degungals noteikti ir ķieģeļu sarkans, spēkiem mērosies arī pusgarspalvainie kaķi.) Katru dienu izstāde noslēgsies ar krāšņu šovu – labākā kaķa izvēli. Uzvarētājus gaidīs gan garšīgas, gan interesantas balvas, ko sarūpējusi Latvijas felinoloģijas asociācija „Felimurs” un „Royal Canin”.

Apmeklētāji varēs ieklausīties ne tikai ekspertu stāstījumā, bet arī aprunāties ar kaķu audzētājiem un noskaidrot visu interesējošo gan par šķirnes īpašībām, gan mīluļa turēšanu un kopšanu. Savukārt tie, kas jau izlēmuši iegādāties mazu, ņaudošu „kamoliņu”, izstādē varēs to nolūkot un vienoties par kaķēna iegādi.

EKSPOZĪCIJA

 • Plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija
 • Pasaulē atzīti zīmoli
 • Speciālistu konsultācijas

Lasīt vairāk…

PASĀKUMI VISAI ĢIMENEI

 • Starptautiskas suņu paklausības sacensības
 • Suņu frīstails
 • Cirka studijas priekšnesumi
 • Takšu skriešanas sacensības
 • Kanisterapijas jautrības stafetes
 • Aizraujoši šovi
 • Visdažādākie mājdzīvnieki
 • LGK atrakcijas bez papildu maksas

Lasīt vairāk…

PIEDALĪTIES

Sazinieties ar projekta veidotājiem un saņemiet 2014. gada labāko piedāvājumu Jūsu biznesa atbalstam!

Lasīt vairāk…

Apskatīties

DALĪBNIEKU KATALOGS

Starptautiskās profesionālās suņu izstādes “Zooekspo 2014” DALĪBNIEKU KATALOGS – plašs zooindustrijas preču un pakalpojumu piedāvājums.
Apskatīties

Saistītie raksti:

2017-04-22T04:39:52+00:00 novembris 20th, 2014|Jaunumi, Pasākumi, Royal Canin|Komentāri ir izslēgtiZOOEKSPO 2014